تمرین شرکت گاز استان ایلام برای مقابله با بحرانهای احتمالی
تمرین شرکت گاز استان ایلام برای مقابله با بحرانهای احتمالی
مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام از برگزاری مانور سطح C افت فشار گاز در این شرکت خبر داد و گفت: هر ساله جهت حفظ آمادگی کارکنان و تجهیزات و بر اساس برنامه های مصوب و ابلاغی از طرف شرکت ملی گاز ایران مانورهای آمادگی در این شرکت برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام، مهندس “عباس شمس اللهی” هدف از برگزاری این مانور را حفظ آمادگی کارکنان و تجهیزات در مقابله با بحرانهای احتمالی اعلام کرد و اظهار داشت: این مانور بر اساس دستورالعمل های ابلاغی HSE شرکت ملی گاز ایران و مصوبه کمیته بحران شرکت گاز استان ایلام، در دو ایستگاه TBS شهر ایلام برگزار شد.

وی افزود: این مانور با حضور واحد های عملیاتی و ستادی در اداره گاز ناحیه ایلام در دو ایستگاه اصلی شهر و به منظور بررسی نقاط قوت و شناسایی نقاط قابل بهبود جهت مرتفع ساختن ضعفها و مشکلات موجود  برگزار گردید.

 غلام رضا غضنفری رئیس پدافند غیر عامل و مدیریت بحران شرکت گاز استان ایلام نیز عنوان کرد: طبق سناریو تعریف شده این مانور که بدون هماهنگی و اطلاع رسانی قبلی به کارکنان انجام شد از طریق سامانه پیامکی به گروه های امدادی و پشتیبانی جهت حضور در محل های تعیین شده گروه بندی مصوب کمیته بحران اطلاع رسانی گردید و سپس مدت زمان حضور پرسنل ، تجهیزات و اقلام تعمیراتی مورد نیاز و خودروهای عملیاتی مورد بررسی و پایش قرار گرفت. در پایان مانور جلسه بحران با حضور اعضای کمیته بحران شرکت گاز استان ایلام تشکیل و نقاط قوت و قابل بهبود مورد بحث و بررسی قرار گرفت و راهکارهای پیشنهادی جهت اجرای مانورهای بعدی مصوب گردید.

  • نویسنده : الهام مهدیان