تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون طرح شهید زین‌الدین در استان ایلام
تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون طرح شهید زین‌الدین در استان ایلام
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری ایلام از تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون طرح شهید زین‌الدین در استان ایلام تا پایان روز پنجشنبه دهم اسفندماه سالجاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام، «ناصر نجفی» در خصوص تغییرات در مهلت ثبت‌نام و زمان برگزاری آزمون طرح شهید زین‌الدین، افزود: پیرو خبر قبلی انتشار آگهی استخدامی طرح شهید زین‌الدین در سامانه جهاددانشگاهی کشور به نشانی hrtc.ir ، تغییراتی در زمان مهلت ثبت‌نام، روز برگزاری آزمون  و اصلاحاتی در شرایط احراز برخی رشته‌های شغلی به داوطلبان ایجاد شد.

وی افزود: بر این اساس آخرین مهلت ثبت‌نام این طرح در استان ایلام که تا تاریخ ۱۸ بهمن‌ماه بود تغییر یافت و تا پایان روز پنجشنبه دهم اسفندماه سالجاری مهلت ثبت‌نام‌ تمدید شد.

معاون استاندار ایلام یادآور شد: با توجه به همزمانی آزمون، با سایر آزمون‌های کشوری و به‌منظور ایجاد شرایط مناسب برای داوطلبان، آزمون در روز جمعه مورخ ۳۱ فروردین‌ماه سال ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.

نجفی اظهار داشت: با توجه به اصلاحات و اضافات شرایط احراز برخی رشته‌های شغلی به داوطلبان عزیز توصیه اکید می‌شود ضمن مراجعه به سایت جهاد دانشگاهی کشور به آدرس hrtc.ir نسبت به دریافت و مطالعه دقیق فایل اصلاحیه دفترچه راهنما(۱و۲) اقدام نمایند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار ایلام در خصوص سهمیه استخدامی استانداری ایلام نیز عنوان کرد: از مجموع ۸۰ نفر سهمیه استخدامی آزمون طرح  شهید زین‌الدین، سهمیه استانداری ایلام ۱۶ نفر است که آزمون آنها متعاقباً و بصورت متمرکز توسط وزارت کشور اعلام و برگزار خواهد شد.

  • نویسنده : الهام مهدیان