تمام واحدهای صنفی بجز صنوف تامین کننده اقلام ضروری تا اطلاع بعدی تعطیل است
تمام واحدهای صنفی بجز صنوف تامین کننده اقلام ضروری تا اطلاع بعدی تعطیل است
فرماندار سیروان با اشاره به جمع آوری چادرهای برپا شده در مناطق گردشگری این شهرستان در صورت بی توجهی به تذکرات گفت: تمام واحدهای صنفی بجز صنوف تامین کننده اقلام ضروری تا اطلاع بعدی و اعلام مجدد ستاد کرونا تعطیل است.

“جواد رحیمی مقدم” اظهار داشت: بر اساس اعلام ستاد مقابله با کرونا تمام واحدهای صنفی بجز صنوف تامین کننده اقلام ضروری تا اطلاع بعدی و اعلام مجدد ستاد تعطیل است و همه کسبه ملزم به رعایت هستند.

وی گفت: بر این اساس تیم نظارتی متشکل از مرکز بهداشت شهرستان، نیروی انتظامی، فرمانداری و تعزیرات بازار را رصد کرده و با متخلفان مطابق قانون برخورد می شود.

رحیمی مقدم افزود: متاسفانه با وجود اخطارها، هشدارها و اطلاع رسانی های مکرر تعدادی از گردشگران اقدام به برپایی چادر در طبیعت این شهرستان کرده اند که به صورت حضوری به آنها تذکرات لازم در خصوص جمع آوری چادرها داده شده است.

فرماندار سیروان گفت: چادرهای برپا شده در مناطق گردشگری این شهرستان شامل نام تنگ و بانکول در صورت بی توجهی به تذکرات و بنا بر تصمیم ستاد مبارزه با کرونا جمع آوری می شود.

وی یادآور شد: پس از تذکر از سوی نیروی انتظامی و با همکاری مردم و گردشگران حدود ۲۰ چادر از منطقه گردشگری نام تنگ این شهرستان جمع آوری و برچیده شد.

فرماندار سیروان بیان کرد: پیش از این اعلام شده بود که برپایی چادر و ایجاد گردهمایی های نورزوی برای ساکنان و مسافران نوروزی در شهرستان سیروان در تعطیلات نوروزی سال جدید باتوجه به شیوع ویروس کرونا ممنوع است.

وی افزود: راه های فرعی دسترسی به مناطق گردشگری سیروان بسته شده است و از طریق نصب بنر، اطلاعیه های مکرر و هشدارهای پیامکی اطلاع رسانی های لازم به شهروندان داده شده است.

فرماندار سیروان تاکید کرد: برابر قانون مصوب قرارگاه پیشگری از کرونای استان و تصمیم های شورای تامین شهرستان سیروان با هر فردی که هشدارها را جدی نگیرد و سلامت جامعه و شهروندان را به مخاطره بیندازد، برخورد جدی و در صورت لزوم قهری خواهد شد.

  • نویسنده : الهام مهدیان