تلاش کادر درمان استان در مبارزه با ویروس کرونا ستودنی است
تلاش کادر درمان استان در مبارزه با ویروس کرونا ستودنی است
مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام با اشاره به اینکه مجاهدت و تلاش کادر درمان در مبارزه با ویروس منحوس کرونا ستودنی است، گفت: پزشکان و پرستاران با روحیه‌ای بسیار بالا و وصف‌ناشدنی در خط مقدم مبارزه با ویروس منحوس کرونا قرار گرفتند و با تلاش و از خود گذشتگی توانستند جان هزاران نفر را نجات دهند.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام به نقل از پایگاه خبری جزمان، دکتر “روح اله نوریان” در بازدید از درمانگاه طب صنعتی این پالایشگاه با بیان اینکه استرس منفی کرونا با انرژی مثبت پزشکان و پرستاران شکست داده می‌شود،افزود: پزشکان و پرستاران رسالت و تعهد سنگینی در قبال سلامت جامعه دارند که تاکنون به خوبی در زمینه های مختلف به تعهد خود عمل کرده اند.
وی با بیان اینکه تعهد و از خود گذشتگی کادر درمانی در همه زمینه ها زبانزد عام و خاص است و امروزه مردم زحمات کادر درمانی بیشتر از گذشته را لمس می کنند،اظهار داشت: کادر درمانی مستقر در این واحد صنعتی برای پیشگیری و مبارزه با این ویروس تلاش قابل توجهی کرده اند که جای تشکر و قدردانی را دارد.
مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام تصریح کرد: در سال گذشته بیش از ۷ میلیارد ریال برای خرید تجهیزات درمانگاه طب صنعتی این پالایشگاه از جمله مانیتورینگ قلبی و دستگاه اتوانالایزر وغیره هزینه شده تا مشکلات کمبود تجهیزات آن برطرف شود.
نوریان خاطرنشان کرد: تاکنون بیش از ۸ میلیارد ریال برای مبارزه با شیوع کرونا در این مکان صنعتی هزینه شده و تا ریشه کنی کامل این ویروس و بمنظور رعایت پروتکل های بهداشتی و سلامت همکاران، اعتبارات لازم تخصیص داده می شود.

  • نویسنده : الهام مهدیان
  • منبع خبر : پایگاه خبری جزمان