تقدیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام از حضور حماسی مردم در بزرگداشت شهدای خدمت
تقدیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام از حضور حماسی مردم در بزرگداشت شهدای خدمت
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام از حضور حماسی مردم در بزرگداشت شهدای خدمت تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام متن تقدیر به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضور تاریخی مردم آگاه و قدرشناس ایران اسلامی در مراسم تشییع «شهید جمهور» و همراهان‌شان، جلوه‌های به‌یاد ماندنی و وصف‌ناپذیر از شکوه و عظمت ملت را در مقابل دیدگان جهانیان به نمایش درآورد.

بی‌شک این رستاخیر بزرگ و حرکت خروشان امت اسلامی در سراسر ایران بویژه در استان ایلام پایتخت خادمین سید‌الشهدا ، سرآغاز افقی روشن برای وحدت و الگویی ‌بی‌نظیر از مردم‌مداری برای تمام مسئولان و خدمتگزاران و تداوم راه درخشان رئیس جمهور عزیز خستگی ناپذیر خواهد بود.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن گرامیداشت یاد و نام شهید جمهور و همسفران آسمانی ایشان از حضور شگفت‌انگیز مردم فهیم استان که با دل‌های عاشق، احساسات پاک و چشمان اشک‌بار، خادمان خود را بر سریر عرش نشاندند و از همه دستگاه‌ها و نیروهایی که مجاهدانه و دلسوزانه با حساسیت و مسئولیت‌شناسی در عرصه نظم و امنیت، اطلاع‌رسانی به‌خصوص رسانه‌ملی تلاش کردند؛ صمیمانه قدردانی می‌نماید.

قطعاً عَلَم جبهه‌ی مردم‌سالاری دینی بر زمین نخواهد ماند و حرکت نظام مقدسِ متکی به خدا و مستظهر به مردم، تحت هدایت‌های داهیانه ولی امر مسلمین امام خامنه‌ای (مدظله العالی) تداوم خواهد یافت و ملت و مسئولین کشور با وحدت، انسجام و همبستگی ملی فارغ از وابستگی‌های جناحی، ادامه راه پیشرفت و ترقی ایران را هموار و در مسیر رسیدن به قله، قوی‌تر از قبل به پیش خواهند رفت.

  • نویسنده : الهام مهدیان