تشییع و بدرقه دومین شهید مدافع سلامت استان ایلام
تشییع و بدرقه دومین شهید مدافع سلامت استان ایلام
پیکر مطهر مرحوم دکتر عزالدین رستمیان دومین شهید مدافع سلامت استان ایلام در بیمارستان امام خمینی (ره) ایلام تشییع و بدرقه شد.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام، با حضور مسئولان استانی، مسئولان و پزشکان و کا‌رکنان حوزه‌های مختلف دانشگاه علوم پزشکی ایلام، مراسم تشییع و بدرقه پیکر شهید دکتر عزالدین رستمیان به عنوان دومین شهید مدافع سلامت استان ایلام در بیمارستان امام خمینی (ره) با رعایت فاصله گذاری و نکات بهداشتی برگزار شد.

پیکر مطهر این شهید راه سلامت در آمبولانس در محوطه حیاط بیمارستان امام خمینی (ره) توسط مسئولان استانی، مسئولان و پزشکان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی با قرائت فاتحه و در میان اندوه و حزن مسئولان و همکارانش با نثار شاخه گل بدرقه و جهت خاکسپاری روانه آرامگاه ابدی‌اش شد.

در حاشیه این آیین تجلیل و بدرقه شهید مدافع سلامت؛ کریمیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تسلیت شهادت این پزشک فداکار و دلسوز به عموم مردم استان و جامعه پزشکی و خانواده ایشان گفت: مرحوم عزالدین رستمیان در دوران شیوع بیماری کرونا در راه خدمت به مردم و حفظ سلامت آنان بدون اینکه از بیماری کرونا واهمه‌ای داشته باشند، خود را وقف خدمت به مردم و سلامت آنان نمودند.

وی افزود: ایشان یکی از پزشکان شایسته و دلسوزی بود که در نهایت نوعدوستی و دلسوزی برای حفظ جان مردم و بهبودی بیماران در کنار آنان حضور داشت و در این راه نیز تمام تلاش خود را به کار بست.

کریمیان ادامه داد:ایشان یک پزشک حاذق و خوشنام بودند که از جان و دل برای در راه خدمت به مردم و بیماران مایه گذاشت که بهترین پاداش برای این خدمات شایسته، شهادت بود که نصیبش شد.

وی اظهار کرد: ما از مردم شریف استان انتظار داریم که در حال حاضر که در اوج شیوع بیماری کرونا قرار داریم؛ تمام همکاران ما با تمام توان و تلاش به مردم شریف استان خدمت می‌کنند، به منظور جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری و افزایش میزان مبتلایان، بستری‌ها و متوفیان؛ نکات بهداشتی را رعایت کنند.

  • نویسنده : الهام مهدیان