تحقق ۱۰۰ درصدی اهداف کمی شرکت گاز استان ایلام در سال جهش تولید
تحقق ۱۰۰ درصدی اهداف کمی شرکت گاز استان ایلام در سال جهش تولید
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از تحقق کامل اهداف کمی ابلاغی این شرکت در زمینه های مختلف خبر داد و گفت: در سال جاری با توجه به اهداف کمی مشخص شده از سوی شرکت ملی گاز برای شرکت گاز استان ایلام ، جذب پنج هزارو 500 مشترک جدید شهری تعریف شده بوده که از ابتدای سال جاری شش هزار و 101 مشترک جذب شده است که این موضوع تحقق 111 درصدی برنامه ابلاغی را نشان می دهد.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام، “عباس شمس اللهی” به اجرای گازرسانی به مناطق مختلف روستایی استان اشاره کرد و افزود: در این زمینه جذب چهار هزارو ۵۰۰ مشترک جدید روستایی برای شرکت مصوب شده بود که از ابتدای سال جاری پنج هزارو ۸۶۱ مشترک جذب شده است که نشانگر رشد ۱۳۰ درصدی نسبت به میزان ابلاغی می باشد .
وی درصد تحقق جذب مشترک به ترتیب در مناطق شهری و روستایی را ۱۱۱ و ۱۳۰ درصد عنوان کرد و اظهار داشت: شرکت گاز استان ایلام با تلاش و کوشش قابل تقدیر در حال خدمت رسانی به آحاد مختلف جامعه و محرومیت زدایی است.
شمس اللهی خاطرنشان کرد: شرکت گاز استان ایلام از شهریور ماه سال ۹۸ به عنوان اولین شرکت گاز استانی نسبت به حذف قبوض کاغذی اقدام نمود و در سال جاری نیز تمام قبوض را به صورت پیامکی و الکترونیکی به مشترکین ابلاغ کرده است.
مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام در بخش پایانی سخنان خود به افزایش تاب آوری و پایداری شبکه توزیع گاز و رعایت اصول و الزامات پدافند غیرعامل در سطح استان اشاره و اظهار داشت: در سال جاری با رینگ کردن خطوط تغذیه و ایستگاههای TBS، اقدامات متعددی به عمل آمد که خوشبختانه کمترین میزان قطع گاز مشترکین نسبت به سالهای اخیر را در استان داشته ایم.

  • نویسنده : الهام مهدیان
  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام