تبیین خدمات دولت در مشارکت مردم در انتخابات اثرگذار است
تبیین خدمات دولت در مشارکت مردم در انتخابات اثرگذار است
معاون سیاسی و امنیتی استانداری ایلام گفت: تبیین خدمات دولت در مشارکت مردم در انتخابات اثرگذار است.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام، “محمدسبحان حسنی” ظهر چهارشنبه د ر نشست قرارگاه استانی جهاد تبیین که با موضوع انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۱۴۰۳ و با حضور حجت‌الاسلام کریمی‌تبار نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام، جانشین فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام و سایر اعضا برگزار شد، اظهار داشت: بیان خدمات و اقداماتی که دولت ریل‌گذاری کرده است، می‌تواند هم در مشارکت و هم در انتخاب اصلح تاثیر داشته باشد.

حسنی بیان داشت: موضوع انتخابات به دلیل اهمیت و پیامدهای تعیین کننده‌ای که دارد، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

معاون استاندار ایلام خاطرنشان‌کرد کرد: نیاز است تبیین شود از زمانی که دولت سیزدهم روی کار آمد در حوزه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی و سیاسی چه تحولاتی انجام گرفته است که بعضی از تاثیرات را دیده‌ایم و بخشی نیز با گذشت زمان، خود را نشان می‌دهد و امروز بیان خدمات و اقداماتی که دولت ریل‌گذاری کرده است، می‌تواند هم مردم را پای صندوق بکشاند و هم منجر به انتخاب اصلح بشود.

حسنی افزود: دولت سیزدهم مبتنی بر ولایت‌پذیری و برخاسته از بطن ملت و در دل ملت بود. این ویژگی‌ها بعد از شهادت آیت‌الله رییسی بیشتر از قبل خود را نشان داده است.

وی گفت: باید روی ابعاد شخصیتی شهید رئیسی و کارکرد دولت، برای آگاهی‌بخشی در جامعه کار کنیم. شاخص اصلی در انتخاب اصلح؛ انقلابی بودن است و کسی به این جایگاه نزدیک‌تر است که اعتقاد بیشتری دارد.

رییس ستاد انتخابات استان ایلام ادامه داد: بحث مشارکت برای ما بسیار مهم است و در فرمایشات رهبر معظم انقلاب هم همیشه مطرح بوده و حتماً پیام خاص خودش را خواهد داشت، اما انتخاب اصلح هم مسئله بسیار مهمی است.

وی گفت: مشارکت و انتخاب اصلح برایمان مهم است، اما طبق گفته رهبر معظم‌انقلاب، اعتقاد به مبانی انقلاب، موضوع بسیار مهمی است که باید به آن پرداخته شود.

  • نویسنده : ایرج ملکی