برای پیشرفت استان با نمایندگان جدید مجلس همکاری جدی و‌ تعامل قانونی خواهیم داشت
برای پیشرفت استان با نمایندگان جدید مجلس همکاری جدی و‌ تعامل قانونی خواهیم داشت
استاندار كرمانشاه گفت: برای پیشرفت استان با نمایندگان جدید مجلس همکاری جدی و‌ تعامل قانونی خواهیم داشت.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ مهندس هوشنگ بازوند در نشست با فرمانداران شهرستانهای تابعه افزود: برای تداوم مسیر پیشرفت و توسعه استان و ارتقاء شاخص های کمی و کیفی با نمایندگان جدید مجلس نیز تعامل قانونی، مثبت و‌ همکاری جدی برای خدمتگزاری به مردم خواهیم داشت.

وی  با تقدیر و تشکر از تلاش های نمایندگان مردم شریف کرمانشاه در مجلس دهم برای تحقق اهداف پیش بینی شده، اظهار داشت: فرمانداران نیز با تعامل قانونی و سازنده با نمایندگان جدید در مجلس یازدهم شورای اسلامی در مسیر توسعه شهرستان ها حرکت خواهند کرد و در استان روند همکاری، همدلی و همراهی مردم و مسوولین برای دستیابی به اهداف پیش بینی شده بر اساس اسناد توسعه ای تداوم دارد.

 وی در ادامه این نشست لزوم تقویت نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی در تمامی شهرستان  ها را مورد تاکید قرار داد و گفت: با مشارکت مردم باید برای مهار و کنترل بیماری کرونا تلاش کنیم.

نشست مشترک با فرمانداران امروز ( ۷ خرداد) ‌به ریاست مهندس بازوند استاندار کرمانشاه و با حضور الهی تبار معاون سیاسی امنیتی، سلیمانی مدیرکل دفتر امور سیاسی و انتخابات و بهرام نژاد مشاور و مدیرکل حوزه استاندار برگزار شد.

  • نویسنده : فاطمه مهدیان
  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رساني استانداري كرمانشاه