بازدید دبیر شورای مشاوران وزرا از پتروشیمی ایلام
بازدید دبیر شورای مشاوران وزرا از پتروشیمی ایلام
دبیر‌ شورای مشاوران وزرا در امور ایثارگران برای اطلاع از وضعیت نیروهای ایثارگر از شرکت پتروشیمی ایلام بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام، در این بازدید که «جمال اسدی» مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، «رضا رحیمی‌نسب» را همراهی می‌کرد از همکاری مدیرعامل پتروشیمی ایلام در‌ جهت تکریم خانواده‌های شهدا و ایثارگران تقدیر شد.

نماینده ادوار استان لرستان در‌ مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پتروشیمی ایلام در غرب کشور یک صنعت پیشرو و عظیم است افزود: این مجتمع بواسطه‌ی نقش کلیدی آن در تولید و اشتغال پیشانی توسعه در استان است.

دبیر شورای مشاوران وزرا در امور ایثارگران با اشاره به اینکه در جهت بررسی وضعیت ایثارگران استان ۳۰ تن از مشاوران وزرا در ایلام حضور دارند ادامه داد: پس از بررسی‌های نهایی نتیجه به اطلاع رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهور خواهد رسید.

وی با یاداوری قوانین مربوط به تبدیل وضعیت ایثارگران افزود: تصمیم‌گیری در خصوص شرایط و ضوابط ایثارگران باید در مرکز کشور انجام شود.

در این جلسه «مسلم کمالوندی» معاون رئیس مجتمع پتروشیمی ایلام گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های مجتمع در امر تولید را ارائه کرد و «علی‌حسین‌‌پناه» مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران با اشاره به تبدیل وضعیت ۱۱۰ نفر از نیروهای ایثارگر پتروشیمی گفت: بر اساس دستورالعمل‌های هلدینگ خلیج‌فارس با تبدیل وضعیت این افراد موافقت شده‌ است.

  • نویسنده : محمدکریم ویسی