ایلام میزبان چهل‌ و دومین جشنواره فیلم فجر
ایلام میزبان چهل‌ و دومین جشنواره فیلم فجر
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام از اکران فیلم های چهل و دومین جشنواره فیلم فجر در استان ایلام خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام، «علی‌ هوشمند» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام با اعلام این خبر گفت: همچون سال‌های گذشته به همت سازمان امور سینمایی و سمعی بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در راستای توسعه عدالت فرهنگی، امکان اکران همزمان فیلم‌های راه‌یافته به بخش‌های مختلف چهل‌و دومین جشنواره فیلم فجر در استان ایلام فراهم شده است.

وی با اشاره به استقبال سال‌های قبل از جشنواره فیلم فجر در استان ایلام گفت: شانزدهم تا بیست و دوم بهمن ماه آثار چهل و دومین جشنواره فیلم فجر در ایلام اکران می‌شود و امکان حضور آحاد مردم جهت دیدن فیلم‌های جشنواه فجر با تلاش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام فراهم خواهد شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان افزود: طی سال های گذشته تجربه مطلوبی در زمینه اکران فیلم های جشنواره فجر در استان ایلام و همزمان با سراسر کشور داشته‌ایم و این جشنواره از مهم‌ترین رویدادهای هنری و سینمایی ایران است که نیمه بهمن هر سال برگزار می‌شود.

وی همچنین بیان کرد که سازمان سینمایی و سمعی بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجوز اکران فیلم های جشنواره فجر در سالن سینما فرهنگ ایلام را صادر کرده است.

لازم به ذکر است؛ چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر همزمان با تهران در ۳۱ استان کشور برگزار میشود و فروش بلیط نیز به صورت آنلاین خواهد بود.

  • نویسنده : الهام مهدیان