ایلام رتبه اول پرداخت تسهیلات کرونا در کشور را دارد
ایلام رتبه اول پرداخت تسهیلات کرونا در کشور را دارد
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام گفت: در حال حاضر ایلام رتبه اول پرداخت تسهیلات کرونا در کشور را دارد.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام، “جهانگیر رستم زاد” عصر چهارشنبه در نشست شورای اشتغال و سرمایه گذاری استان بر جذب کامل تسهیلات کرونا توسط دستگاه‌های اجرایی تاکید کرد و گفت: اگرچه تاکنون در پرداخت این تسهیلات همچنان نسبت به کشور پیشگام هستیم اما با توجه به محرومیت استان وظیفه داریم برای جذب ۱۰۰ درصدی تسهیلات برای آسیب دیدگان از کرونا تلاش کنیم.

وی در ادامه با تاکید بر جذب اعتبارات برای افراد غیر رسمی (فاقد کد بیمه) گفت: با توجه به محدودیت زمانی که برای افراد رسمی تا ۱۵ شهریور و برای غیر رسمی هاتا آخر شهریورماه اعلام شده لازم است دستگاه‌های اجرای نهایت تلاش خود را برای جذب این اعتبارات انجام دهند.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام در ادامه تاکید کرد: از انجا که احتمالاً زمان ثبت نامی متقاضیان تمدید نخواهد شد باید از فرصت باقیمانده استفاده مطلوب کرد چراکه جذب این تسهیلات هم باعث احیاء واحدهای آسیب دیده خواهد شد و هم افرادی که شغل خود را از دست داده‌اند صاحب کار می‌شوند.

  • نویسنده : الهام مهدیان