انهدام یک تیم تروریستی در ایلام/ کشف انواع گلوله‌های جنگی از تروریست‌ها
انهدام یک تیم تروریستی در ایلام/ کشف انواع گلوله‌های جنگی از تروریست‌ها
یک تیم ضدامنیتی مرتبط با اغتشاشات توسط پاسداران گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه ایلام منهدم شد

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام به نقل از روابط عمومی و تبلیغات سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام ، عصر روز چهارشنبه ۱۱ آبان ماه ، یک تیم ضدامنیتی مرتبط با اغتشاشات توسط پاسداران گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام شناسایی و منهدم شد.

 بنابر اشراف اطلاعاتی سازمان اطلاعات سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام، اعضای تیمی که در اغتشاشات اخیر مبادرت به انجام اقدامات ضدامنیتی از قبیل آماده سازی و تهیه مواد ناریه نارنجک جنگی و بمب های دست ساز و آتش زا برای استفاده در فعالیت های خرابکارانه می نمودند ، در طی یک عملیات ضربتی در شهر ایلام دستگیر شدند.

اعضای این تیم با تهیه نارنجک جنگی و بمب های آتش زا قصد داشتند به مراکز نظامی و امنیتی تعرض کرده و با ارتباطاتی که با خارج از کشور داشتند به دنبال انجام فعالیت های ضدامنیتی و تشکیل تیم های عملیاتی و مدیریت اغتشاشات بودند.

در محل اختفای این تیم ، پنج عدد بمب دست ساز ، یک قبضه نارنجک جنگی‌، اسلحه کمری و شکاری‌، مقدار قابل توجهی از انواع گلوله‌های جنگی و ساچمه ای و تعداد ۲۵۵ بطری مشروبات الکلی کشف و ضبط شد و در این رابطه نیز سه نفر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

  • نویسنده : الهام مهدیان