انسداد ۱۱۲ راه فرعی به تفرجگاه های شهرستان سیروان
انسداد ۱۱۲ راه فرعی به تفرجگاه های شهرستان سیروان
معاون توسعه و منابع انسانی استاندار ایلام از انسداد ۱۱۲ راه فرعی به تفرجگاه های شهرستان سیروان برای مقابله با ویروس کرونا خبر داد.

معروف بسطامی عصر سه شنبه در بازدید از ورودی‌های شهرستان سیروان و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی از انسداد ۱۱۲ راه فرعی به تفرجگاه‌ها در سیروان خبر داد و اظهار کرد: همچنین جمع آوری ۱۷۰ چادر و ۱۰ کانکس گردشگران توسط نیروی انتظامی و منابع طبیعی، اجرای طرح غربالگری توسط شبکه بهداشت و سپاه ناحیه سیروان، گندزدایی و ضدعفونی معابر، برقراری ایستگاه‌های تب سنجی در ورودی شهرستان از جمله اقدامات مجموعه مسئولان و مردم این شهرستان است.

وی در ادامه بر تداوم همکاری مردم در اجرای صحیح طرح فاصله گذاری اجتماعی تاکید کرد و گفت: شهرستان سیروان که تا چند وقت پیش وضعیف سفید داشت اما متأسفانه به خاطر رعایت نکردن توصیه‌ها امروز شاهد بالا رفتن آمار در این منطقه هستیم و این یک زنگ خطر برای جدی گرفتن بیماری کرونا است.

بسطامی در ادامه مبارزه صحیح و ریشه کن شدن کامل این ویروس خطرناک را مستلزم حضور و تعامل صددرصدی تمام آحاد مردم و مسئولان دانست.

وی همچنین از مردم و مسئولان خواست تا ریشه کن شدن کامل این ویروس و برگشتن به وضعیت عادی با جدیت مصوبات ستاد مقابله با کرونا و طرح فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

  • نویسنده : الهام مهدیان
  • منبع خبر : خبرگزاری مهر- ایلام