امنیت و آرامش امروزی ایران اسلامی مدیون خون شهداست
امنیت و آرامش امروزی ایران اسلامی مدیون خون شهداست
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام با اشاره به اینکه امنیت و آرامش امروزی مدیون خون شهداست، گفت: شهدا با نثار خون خود، امنیت و آرامش را برای کشورمان به ارمغان آورده اند و مسئولان و آحاد مختلف مردم وظیفه سنگینی در قبال خون شهدا دارند.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام، «محمود کشاورز» در دیدار با خانواده شهیدان «حسن سهیلی» و «غلامرضا مظلومی» از شهدای امنیت ایلام با بیان اینکه عزت و اقتدار کنونی امروز نتیجه رشادت، صبر و استقامت و فداکاری های شهدا، ایثارگران و خانواده های آنها است، افزود: مردم استان ایلام جانفشانی شهدای گرانقدر در دفاع از امنیت را هرگز فراموش نخواهند کرد.
وی با اشاره به اینکه شهدا با رشادت‌های خود پایه‌های انقلاب اسلامی را محکم‌تر کرده‌اند، اظهار داشت: امنیت و آرامش امروز کشورمان مرهون ایثار و از جان‌گذشتگی شهدای والامقام و همچنین صبر و استقامت خانواده‌های آنها است.
مدیرعامل شرکت گاز استان با اشاره به اینکه شهیدان و ایثارگران مظهر عشق و فداکاری این مرز و بوم هستند، تصریح کرد: موفقیت‌های امروز ایران اسلامی در سایه همین رشادت‌ها و مقاومت‌ها به دست آمده که نام و آوازه ایران و ایرانیان در جهان طنین‌انداز شده است.
وی اظهار داشت: فرهنگ ایثار، شهادت، مجاهدت و حماسه در ایران اسلامی باید همیشه زنده بماند و عزت و اقتدار کشورمان به‌خاطر همین فرهنگ ایثار و شهادت است.
وی با تأکید بر اینکه دیدار با خانواده شهدا موجب دوام فرهنگ ایثار و جهاد می‌شود، تصریح کرد: خون شهیدان باعث بقا و ماندگاری نظام اسلامی شده و همه ما مدیون خون آن‌ها هستیم و باید همواره در مسیر اهداف شهدا حرکت کنیم و به دنبال تحقق اهدافی باشیم که شهدا در مسیر آن جان خود را فدا کردند.

  • نویسنده : الهام مهدیان