امضای تفاهم نامه همکاری شرکت گاز استان ایلام با پارک علم و فناوری
امضای تفاهم نامه همکاری شرکت گاز استان ایلام با پارک علم و فناوری
شرکت گاز استان ایلام در راستای گسترش همکاری های علمی، پژوهشی و تحقیقاتی و حمایت از فعالیتهای فناورانه و نوآورانه در حوزه صنعت گاز ، با پارک علم و فناوری استان ایلام تفاهم نامه همکاری امضاء کرد.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام، “عباس شمس اللهی” از اعلام آمادگی این شرکت برای حمایت از شرکت های دانش بنیان و ظرفیت فناورانه مستقر در پارک علم و فناوری ایلام خبر داد و گفت: یک سازمان دانش‌محور نقش مهمی در شکل‌گیری و ایجاد یک سازمان دانش بنیان دارد، با ایجاد چنین فرصت ها و ارتباط های مستمر با مجامع علمی می توان شاهد توسعه هرچه بیشتر در صنعت گاز کشور باشیم.
وی افزود: توجه به بومی سازی فناوری و توانمندسازی شرکت های داخلی از رویکردهای مهم این شرکت می باشد و حوزه پژوهش و فناوری این شرکت همواره پذیرای ایده های خلاقانه و نوآورانه در حوزه های مختلف است.
همچنین دکتر کامران طاهرپور رئیس پارک علم و فناوری استان گفت: در راستای خودکفایی و رونق تولید داخلی، استفاده از ظرفیت مجامع علمی و شرکت های دانش بنیان، بخش خصوصی و متخصصان داخلی، امری ضروری است لذا پارک علم و فناوری با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل مختلف خود می تواند باعث انتقال دانش به نسل های آینده در یک فضای نوآورانه باشد و سازوکار جدید و ارتباط بیشتر و موثرتر در راستای پیشبرد اهداف مشترک و اجرای برنامه های پژوهشی با شرکت گاز استان ایلام را در دستور کار خود قرار خواهد داد.
در پایان، تفاهم نامه مذکور با هدف همکاری در زمینه های پژوهشی، علمی و تحقیقاتی و استفاده بهینه از امکانات، استعداد و توانایی های پارک علم و فناوری استان ایلام در راستای رفع نیازهای پژوهشی و تکنولوژیک شرکت گاز استان ایلام به امضای دو طرف رسید.

  • نویسنده : الهام مهدیان
  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام