امسال در ایلام مسافر نوروزی  پذیرفته نمی‌شود
امسال در ایلام مسافر نوروزی  پذیرفته نمی‌شود
دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر ایلام با اشاره به مسدود شدن مسیرهای ورودی به مناطق گردشگری استان ایلام گفت: امسال در ایلام مسافر نوروزی پذیرفته نمی‌شود و تمام مراکز اقامتی و سیاحتی و بوم‌گردی در تعطیلی کامل بوده و به هیچ مسافری خدمات داده نمی‌شود.

 «عبدالمالک شنبه زاده»   اظهار کرد: به منظور جلوگیری و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و در راستای عدم تردد به مناطق تفریحی و گردشگری استان، مسیرهای ورودی به مناطق گردشگری مسدود شد.

وی افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا در استان و لزوم ممانعت از ایجاد تجمع در مراکز گردشگر پذیر، مسیرهای منتهی به جاذبه‌های گردشگری طبیعی استان به علت دارا بودن جاذبه های متعدد و متنوع گردشگری به صورت کامل مسدود شد.

شنبه زاده تصریح کرد: متاسفانه علی رغم تمام توصیه های بهداشتی و رعایت این نکات توسط بخش زیادی از آحاد مردم، بخشی از افراد بیماری کرونا را جدی نگرفته و به روال سنوات گذشته به دنبال گشت و گذار در عرصه های طبیعی و گردشگری استان به خصوص شهرستان های دره شهر، دهلران و بدره هستند.

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر ایلام با اشاره به اینکه انسداد مسیرهای منتهی به جاذبه‌های طبیعی گردشگری استان به‌گونه‌ای خواهد بود که هیچ‌گونه مزاحمتی برای ساکنان محلی ایجاد نمی‌کند، گفت: امسال در ایلام مسافر نوروزی پذیرفته نمی‌شود و تمام مراکز اقامتی و سیاحتی و بوم‌گردی در تعطیلی کامل بوده و به هیچ مسافری خدمات داده نمی‌شود.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام از هم‌وطنان خواست از انتخاب ایلام برای سفر اجتناب و به توصیه‌های بهداشتی و درمانی در خانه ماندن عمل کنند.

  • نویسنده : الهام مهدیان