افزایش ۱۸ درصدی گاز تزریقی به خط سراسری در سال جهش تولید
افزایش ۱۸ درصدی گاز تزریقی به خط سراسری در سال جهش تولید
مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام از افزایش 18 درصدی گاز تزریقی به خط سراسری در فروردین ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: با وجود شرایط خاص و محدودیت های ناشی از شیوع ویروس کرونا، در سالی که توسط مقام معظم رهبری بنام سال "جهش تولید" نامگذاری شده است، با تلاش کارکنان این پالایشگاه ضمن توجه به پایداری تولید، برای تحقق این نامگذاری و افزایش تولید تلاش زیادی شده است.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام، دکتر “روح اله نوریان” با اشاره به اینکه در فروردین ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته گاز غنی ورودی قریب به ۲۰ درصد افزایش داشته است،افزود: گوگرد مذاب تولیدی این پالایشگاه در فروردین ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود ۲۵ درصد افزایش را نشان می دهد.
وی با بیان اینکه پالایشگاه گاز ایلام برنامه های مدون و قابل توجهی را برای افزایش تولیدات خود در دستور کار قرار داده است، اظهار داشت: تولید گوگرد پاستیلی نیز در فروردین ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۵ درصد افزایش داشته است.
مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام از ۴ برابر شدن فروش گوگرد پاستیلی در فروردین ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و در ادامه افزود:
 فروش گاز مایع در همین بازه نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۵ برابر شده است.

  • نویسنده : ایرج ملکی
  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت پالایش گاز ایلام