استخدام ۵ نفر در دامپزشکی ایلام در قالب طرح «شهید زین الدین»
استخدام ۵ نفر در دامپزشکی ایلام در قالب طرح «شهید زین الدین»
معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی دامپزشکی استان ایلام از استخدام ۵ نفر در دامپزشکی ایلام در قالب طرح «شهید زین الدین» خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام، «ایوب دارابی» اظهار داشت: با توجه به مجوزهای صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور و در راستای اجرای ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و مفاد دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاه‌های اجرایی منضم به بخشنامه سازمان به شماره ۱۰۱۲۴۳ مورخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ و اصلاحیه‌های بعدی به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز در دستگاه‌های اجرایی استان‌ها از محل طرح شهید زین‌الدین، شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی برای استخدام به شرح دفترچه راهنمایی که از سوی جهاد دانشگاهی ثبت نام مرحله دوم آزمون استخدامی طرح شهید زین الدین منتشر شده است.

وی بیان کرد: بر این اساس برای سال جاری تعداد پنج نفر از طریق طرح شهید زین الدین با پیگیری مدیرکل دامپزشکی استان و مساعدت استانداری ایلام جذب اداره کل دامپزشکی خواهند شد.

معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی دامپزشکی استان عنوان کرد: استخدام های دامپزشکی شامل دهلران یک نفر دامپزشک با سهمیه ۲۵ درصد، مهران یک نفر کارشناس به بالا با سهمیه آزاد، دره شهر یک نفر دامپزشک با سهمیه آزاد، بدره یک نفر دامپزشک با سهمیه آزاد، ملکشاهی یک نفر دامپزشک با سهمیه آزاد است.

دارابی تصریح کرد: تاریخ ثبت نام ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ لغایت ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ و تاریخ آزمون ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ است.

  • نویسنده : الهام مهدیان