ارتقا رتبه ایلام با ۱۰ پله صعود به جایگاه ۲۱ کشوری از نظر جذب اعتبارات
ارتقا رتبه ایلام با ۱۰ پله صعود به جایگاه ۲۱ کشوری از نظر جذب اعتبارات
مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام گفت: تدوین نقشه مهندسی فرهنگ استان، برپایی قرارگاه رسانه ای اربعین در شهرستان مهران و موکب شین در سه راهی کارزان با همکاری حوزه هنری و بسیج هنرمندان و بسیج رسانه استان، ارتقاء رتبه استان با ۱۰ پله صعود به جایگاه ۲۱ کشوری از نظر جذب اعتبارات نسبت به کل کشور از اقدامات دو ساله در حوزه فرهنگ هنر و رسانه استان ایلام بوده است.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام؛ «علی هوشمند» در آیین تکریم و معارفه مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، افزود: طی دو سال گذشته رشد سالانه مساجد کانون های هنری و فرهنگی و نمایش “کرنر زیر درختان بلوط” به جهت تکریم شهدای زمین فوتبال چوار و با سفارش رهبر معظم انقلاب اسلامی و همچنین در حوزه نشاط اجتماعی تئاتر طنز “تی تالی ” از اهم اقدامات دو سال فعالیت و خدمت به مردم شریف استان بوده است.

مدیرکل سابق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ضمن تسلیت شهادت رئیس جمهور فقید و همراهان، اظهار داشت: با لطف و عنایت خداوند توفیق یافتم که طی دو سال خدمت گذار مردم شریف و امام حسینی و اربعینی ایلام باشم.

هوشمند به فعالیت‌هایی که طی مدت خدمت انجام گرفته اشاره و تصریح کرد: تدوین نقشه مهندسی فرهنگ استان، برپایی قرارگاه رسانه ای اربعین در شهرستان مهران و موکب شین در سه راهی کارزان با همکاری حوزه هنری و بسیج هنرمندان و بسیج رسانه استان، ارتقاء رتبه استان با ۱۰ پله صعود به جایگاه ۲۱ کشوری از نظر جذب اعتبارات نسبت به کل کشور از اقدامات دو ساله در حوزه فرهنگ هنر و رسانه استان است. 

وی به اقدامات در حوزه انتخابات اشاره کرد و گفت: ایجاد قرارگاه رسانه‌ای انتخابات تحت عنوان “خانه من” و استقرار صندوق اخذ رأی در محل این اداره کل جهت حضور اصحاب فرهنگ هنر و رسانه از اقدامات ابتکاری این اداره کل در طی دو سال اخیر بوده است.

  • نویسنده : الهام مهدیان