ارتقا جایگاه گوگرد تولیدی پالایشگاه گاز ایلام در بازارهای داخلی
ارتقا جایگاه گوگرد تولیدی پالایشگاه گاز ایلام در بازارهای داخلی
رئیس امور پیمان های شرکت پالایش گاز ایلام با اشاره به اینکه جایگاه گوگرد تولیدی این واحد صنعتی در بازارهای داخلی ارتقا یافته است،گفت:درسال جهش تولید، گوگرد به عنوان یکی از فرآورده‌های ویژه در پالایشگاه گاز ایلام از ابتدای امسال بیش از 20 درصد افزایش تولید نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام، ” رضا شیرخانی ” افزود: با توجه به کیفیت و خلوص بالای گوگرد تولیدی در این پالایشگاه و به منظور جلوگیری از آسیب به محیط زیست حین فرآیند تولید، عرضه آن عمدتا بصورت دانه بندی شده، انجام می شود.
وی اظهار داشت: گوگرد تولیدی این شرکت به واسطه فعالیت های صورت گرفته در حوزه بازاریابی و ارتقا جایگاه آن، در بازارهای داخلی با بالاترین قیمت در داخل کشور نسبت به محصولات مشابه تولیدی سایر پالایشگاه ها از سوی خریداران در رینگ داخلی بازار فیزیکی بورس کالا و همچنین به صورت مستقیم از پالایشگاه خریداری می گردد.
وی با بیان اینکه در جهان امروز مهندسی فروش بر این ایده متکی است که در شرایط مساوی، مشتری‌ها محصولاتی را خریداری می‌کنند که کیفیت و کارایی بالاتری داشته باشند،تصریح کرد: استراتژی بخش فروش امور پیمان های پالایشگاه گاز ایلام بر روی بهبود مستمر، شناسایی مشتریان و نیازهای آنها و در نهایت تعریف روش های فروش متمرکز می‌شود.
رئیس امور پیمان های شرکت پالایش گاز ایلام با اشاره به اینکه در آینده برنامه تولید گوگرد بنتونیتی که حاصل آن تکمیل زنجیره تولید، کسب ارزش افزوده بیشتر، تنوع محصول و دستیابی به بازارهای جدید است نیز در دست اقدام می باشد، خاطرنشان کرد: در این رابطه ارتباط دوسویه مناسبی با مشتریان تعریف شده که برحسب نیازهای آنها برنامه تولید و فروش برنامه ریزی می گردد.
شیرخانی خاطرنشان کرد: با مجموعه اقدامات انجام شده و به یمن زحمات کلیه همکاران در مجموعه پالایشگاه گاز ایلام، درآمد فروش گوگرد سال جاری از لحاظ ارزش ریالی بیش از ۵۸ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است.

  • نویسنده : ایرج ملکی
  • منبع خبر : پایگاه خبری جزمان