ارائه ۷۰۰ میلیارد ریال کمک معیشتی توسط سپاه در ایلام/ خدمات سپاه استان قابل تقدیر است
ارائه ۷۰۰ میلیارد ریال کمک معیشتی توسط سپاه در ایلام/ خدمات سپاه استان قابل تقدیر است
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام گفت: سال گذشته ۷۰۰ میلیارد ریال کمک معیشتی توسط سپاه در ایلام ارائه شده است.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام، سردار “جمال شاکرمی” ظهر امروز شنبه در دیدار با امام جمعه ایلام با اشاره به خدمات جهادی و شبانه روزی بسیجیان و پرسنل سپاه امیرالمومنین (ع) برای خدمت رسانی به مردم در سال گذشته، اظهار کرد: در سال گذشته سپاه امیرالمومنین (ع) با تکیه بر ظرفیت عظیم بسیج مردمی برای مقابله با کرونا در کنار مجموعه علوم پزشکی قرار گرفت و با برگزاری چندین مرحله از رزمایش دفاع بیولوژیک، کمک مومنانه، راه اندازی کارگاه‌های تولید ماسک، اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی به مردم خدمت رسانی کرد.

وی عنوان کرد: در سال گذشته کمک‌های معیشتی و بهداشتی، البسه، تامین جهیزیه، آزادسازی زندانیان و … به ارزش ۷۰۰ میلیارد ریال با کمک خیرین و نهادها به مردم ارایه شد و هم اکنون نیز مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه تا نیمه اول ماه مبارک رمضان در حال اجرا است.

شاکرمی در ادامه وحدت و همدلی بین دستگاه‌های اجرایی را لازمه موفقیت و غلبه بر مشکلات موجود دانست و گفت: از ابتدای بروز ویروس کرونا سپاه تمام توان خود را برای کمک به سلامت مردم به کار گرفت و در زمینه راه اندازی کارگاه‌های تولید ماسک، رزمایش دفاع بیولوژیک و گندزدایی معابر، کمک مومنانه، ایجاد نقاهتگاه بیماران کرونایی، مبارزه با قاچاق ماسک و لوازم بهداشتی خدمات خوبی را به مردم ارائه کرد.

حجت الاسلام “الله نور کریمی تبار” اظهار کرد: خدمات سپاه استان ایلام در ارائه همه ماموریتهایی که به عهده گرفته است، قابل تقدیر است. سپاه در سال گذشته در ماموریت‌هایی که در بحران‌ها و مقابله با کرونا بر عهده گرفت، موفق و سربلند بیرون آمد و با خدماتی که به مردم ارائه کرد توانست ارتباط عمیق و عاطفی با مردم و نیازمندان برقرار کند و این ارتباط بهترین فرصت برای تاثیرگذاری فرهنگی، بصیرت افزایی و عمق بخشی به آمارن های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی تصریح کرد: نقطه قابل اتکا نظام مقدس جمهوری اسلامی جایگاه مردمی است و دشمن با فریبکاری، توطئه و به کار گیری عوامل نفوذی در صدد ناامید کردن مردم و تخریب چهره حکومت اسلامی است.

کریمی تبار اظهار کرد: نظام مقدس ما در طول بیش از چهل سال خدمات بسیار بزرگی در زمینه محرومیت زدایی، رشد علمی و اقتصادی، ارتقاء سطح رفاه و معیشت، تامین امنیت کشور و منطقه داشته است.

امام جمعه ایلام اضافه کرد: در حال حاضر نیز با وجود جنگ اقتصادی و شرایط سخت تحریم بنا به اعلام بانک جهانی، از لحاظ اقتصادی جایگاه هیجدهم دنیا را داریم و این توانمندی‌ها باید برای مردم تبیین شود.

وی افزد: بیان توانمندی‌ها و دستاوردهای کشور برای ایجاد انگیزه در مردم بسیار مهم است. در انتخابات پیش رو آنچه مهم است این است که مردم احساس مسئولیت کنند و با حضور حداکثری در پای صندوق‌های رای آینده کشور را تضمین کنند.

  • نویسنده : الهام مهدیان