اختصاص ۷۰۲ میلیارد تومان برای اشتغال نیازمندان ایلام
اختصاص ۷۰۲ میلیارد تومان برای اشتغال نیازمندان ایلام
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام از اختصاص بیش از ۷۰۲ میلیارد ریال تسهیلات کم بهره برای اشتغال زایی مددجویان و نیازمندان استان در سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام، “ناصر مرادی” در دیدار با مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام با گزارشی از برنامه‌های اشتغال آفرینی کمیته امداد استان گفت: با توجه به اینکه تاکنون از این مبلغ فقط ۳۰ درصد آن در بانک‌های استان جذب شده است از مسئولان استان تقاضامندیم در خصوص جذب حداکثری این تسهیلات در فرصت چند ماهه مانده تا پایان سال همکاری لازم صورت گیرد.

وی ادامه داد: کمیته امداد استان سال گذشته با جذب حداکثری تسهیلات اشتغال زایی و همچنین از طریق دیگر برنامه‌های اشتغال آفرینی توانست در جذب اعتبارات اشتغال، جایگاه نخست کشور و در مجموع در حوزه اشتغال آفرینی جایگاه سوم کشور را به دست آورد.

مدیرکل امور اقتصادی استان ایلام نیز در این دیدار گفت؛ کمیته امداد همواره همراه وهمکار دولت بوده است و بعنوان پل ارتباطی بین دولت و مردم عمل کرده است.

سعید رشنوادی افزود: ایران دارای منابع و امکانات بسیار غنی است که در صورت مدیریت درست این منابع فقیری در کشور نخواهد ماند.

وی ادامه داد: با توجه به آسیب‌های فراوان ناشی از مشکلات اقتصادی در جامعه کمیته امداد توانسته اینگونه آسیب‌ها را ساماندهی کند.

رشنوادی تصریح کرد: با توجه به اینکه ایلام از استان‌های محروم کشور است ایجاد ۷ هزار و ۵۰۰ شغل برای نیازمندان توسط کمیته امداد اقدامی قابل ستایش است.

  • نویسنده : الهام مهدیان