اجرای مجدد طرح زوج و فرد در مرکز تعویض پلاک ایلام!
اجرای مجدد طرح زوج و فرد در مرکز تعویض پلاک ایلام!
رئيس پليس راهنمایی و رانندگی ایلام گفت: از روز شنبه 7 تیر ماه مجددا محدودیت ها مربوط به طرح زوج و فرد پلاک در مرکز تعویض پلاک ایلام اجرا می شود.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “ابوالفضل کهزادی” اظهار داشت: موضوع اجرای طرح زوج و فرد پلاک براساس تصمیمات ستاد مقابله با ویروس کرونا و به منظور پیشگیری از شیوع انتقال ویروس کرونا و جلوگیری از تجمع مراجعان در مرکز تعویض پلاک ایلام اجرا می شود.

وی افزود: با توجه به تداوم شرایط  شیوع ویروس کرونا در استان و افزایش نسبی مراجعان، محدودیت ارائه خدمات تعویض پلاک براساس زوج و فرد بودن پلاک از روز شنبه مورخ ۷ تیر ماه اجرا و کلیه مالکان وسایل نقلیه می توانند درساعات اداری روزهای غیر تعطیل جهت دریافت خدمات به مرکز تعویض پلاک ایلام مراجعه کنند.

رئیس پلیس راهور استان تصریح کرد: بر این اساس خودروهائی که رقم انتهای پلاک آنها عدد زوج می باشد در روز های زوج هفته و خودروهائی که رقم فعلی پلاک آنها عدد فرد می باشد دروزهای فرد هفته ،خدمات دریافت خواهندکرد. 

سرهنگ “کهزادی” از مراجعان خواست ضمن به همراه داشتن وسایل حفاظت شخصی از قبیل دستکش و ماسک، از کامل بودن مدارک مورد نیاز جهت تعویض پلاک به ویژه وکالت نامه معتبر، اطمینان تا در هنگام مراجعه با اتلاف وقت مواجه نشوند.

  • نویسنده : الهام مهدیان
  • منبع خبر : پایگاه خبری پلیس