آغاز طرح تشدید نظارت ویژه ماه مبارک رمضان/مردم تخلفات را به ۱۴۲ گزارش دهند
آغاز طرح تشدید نظارت ویژه ماه مبارک رمضان/مردم تخلفات را به ۱۴۲ گزارش دهند
معاون بازرسی ونظارت سازمان صمت استان ایلام از آغاز طرح تشدید نظارت ویژه ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: مردم استان تخلفات را به ۱۴۲ گزارش کنند.

به گزارش ایگاه خبری سپهر ایلام، “عزت الله عبدخانی” اظهار داشت: با شروع ماه مبارک رمضان و افزایش تقاضا برای مواد غذایی به ویژه اقلام لبنی، پروتئینی، برنج، روغن، قند و شکر، خرما و میوه طرح نظارت و بازرسی بازار ویژه ماه مبارک رمضان در سراسر استان درحال اجرامی شود.

وی گفت: با هدف تنظیم بازار اقلام اساسی و مصرفی خانوار در ماه مبارک رمضان و حفظ آرامش بازار در این ماه مبارک طرح ویژه نظارت بر بازار از روز اول ماه مبارک رمضان آغاز و تا پایان ماه مبارک ادامه می‌یابد.

عبدخانی تصریح کرد: این طرح تشدید بمنظور جلوگیری از هرگونه کمبود و افزایش غیر منطقی قیمت‌ها و بروز تخلفات احتمالی انجام و افزایش گشت‌های بازرسی واحدهای صنفی و غیرصنفی مورد نظر به ویژه شیرینی فروشی‌ها، تالارها و رستوران‌ها، سوپر مارکت ها و میوه و تره بار در اولویت نظارت خواهد بود.

وی همچنین بیان کرد: تمامی واحدهای صنفی موظف به نصب قیمت کالا و نرخنامه در معرض دید عموم هستند و شهروندان می‌توانند هرگونه تخلف اعم از گرانفروشی، کم فروشی، عدم نصب قیمت و عدم صدور صورتحساب و غیره را به شماره ۱۲۴ سامانه ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گزارش کنند.

  • نویسنده : الهام مهدیان